Menü

Haberler

Plast Eurasia İstanbul 2018 Plastik Fuarına Katıldık

Plast Eurasia İstanbul Fuarı, sektörün tüm profesyonellerini 5 – 8 Aralık 2018 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya getirdi. Avrasya bölgesindeki ülkeler sahip oldukları dinamik nüfus yapıları, yükselen alım güçleri, kültürel bağları ve satın alma potansiyelleri ile maksimum 4 saat uçuş mesafesinde olan Plast Eurasia İstanbul fuarını her yıl artan bir grafikle tercih etmektedirler.

Merkez Müdürümüz Dr. Öğretim Üyesi Yeşim Müge ŞAHİN ve uzmanlarımız ile 05-08 Aralık 2018 tarihleri arasında 28. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuar'ına (Plast Eurasia İstanbul) katılım sağladılar ve fuar kapsamında Merkez faaliyetlerimizi katılımcılarına tanıtıp üniversite-sanayi işbirliği kapsamında görüşmeler gerçekleştirildiler.

Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı, Plast Eurasia İstanbul, Avrasya’da her sene düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarıdır. Katılımcı ve ziyaretçilerine mükemmel bir tanıtım ve pazarlama platformu sunan Plast Eurasia İstanbul, PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) işbirliği ile gerçekleştirilmektedir.

Plastik sektörünün merakla beklediği bu organizasyonda; plastik makineleri, kimyasal ve hammaddeler, makine yan ve ara sanayi,  ısı ve kontrol cihazları, kalıp, hidrolik - pnömatik ve geri dönüşüm teknolojileri ve plastik sektöründeki tüm yenilikler yer almıştır.